6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Mega Yayınları Sayfa 260

Değerli öğrencilerimiz Mega yayınları 6. Sınıf Matematik ders kitabının tamamı sayfalarının cevapları sayfamızda yer almaya devam ediyor. Eklektik eğitim anlayışında ise çok önemli bir unsur vardır: çocuğun potansiyeli. Her çocuk ayrı bir dünyadır. Her birinin sınırları, yetenekleri, yapabilecekleri farklıdır. Her çocuğun tercihleri farklı olacaktır. Seçenekleri sunup tercihi çocuğa bırakmanın yaratmış olduğu duygu, coşku ve sorumluluk anlayışı ile seçeneksiz bırakıp “zorunlu tercihler” (!) yapan çocukların duyguları, coşkuları ve sorumlulukları kıyaslanamayacak kadar farklı olacaktır. Hatta neredeyse siyah ve beyaz kadar farklılık gösterebilir. Bu yüzden olumlu ve sürdürülebilir bir okul ikliminin temel ilkesi“doğruyu göstermek değil seçenekleri sunmak” olmalı.

Okul dönemi boyunca tüm derslerinizde işinize yarayacak ders kitabı cevaplarını yanıtlamayı sürdürüyoruz. Eğer ilgili sayfanın cevaplarını göremiyorsanız bu sayfa muhtemelen çözülmemiştir. Bu durumda kısa bir süre sonra sitemizi yeniden ziyaret ediniz. Öğrencilerimize tavsiyemiz buradaki cevapları kitaplarına geçirmeden önce kendiniz yapıp burayı sadece kontrol amaçlı kullanmanızdır. Herkese okullarında başarılar diliyoruz.

Sayfanın Cevapları:

Yazılı Soruları ve Cevapları İçin Tıkla

Bütün Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları İçin Tıkla

“6. Sınıf Matematik Ders Kitabı Mega Yayınları Sayfa 260” üzerine 39 yorum

  1. Neden yok acaba yaptıklarımızı kontrol edelim evvel cevaptada bulamadım lütfen lütfen ekleyinnn kolay diyenler çözümlerini yapsın o zaman çok kolay diyolarda nerden bilicez belki hava atıyorlarrr

    1. emir balta sözlerine dikkat et nerde olduğunu unutma. siber suçu işliyorsun şuan aslında internete küfür yazan herkez suç işliyor!

  2. Orda birde kirmizi ile yazmişsinin hani 26 mesaj var ya bu nasıl site adam gibi soyluyoruz işte 260 nerede

  3. Orda birde kirmizi ile yazmişsinin hani 26 mesaj var ya bu nasıl site adam gibi soyluyoruz işte 260 nerede

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir