9. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı MEB Yayınları Sayfa 69

Değerli öğrencilerimiz MEB yayınları 9. Sınıf İngilizce çalışma kitabının tamamı sayfalarının cevapları sayfamızda yer almaya devam ediyor. Eğitim bireyin davranışlarında kendi yaşantısı yoluyla ve amaçlı olarak istenen değişiklikleri meydana getirme sürecidir. Birçok bilim dalının ihtiyaç duyduğu alanlardan biri olan Aradığınız kitabın ilgili sayfasının çözümleri aşağıda yer almaktadır. Eğer doğru sayfayı görmüyorsanız muhtemelen çözümü henüz yapılmamıştır. TEOG Türkçe dersine nasıl çalışılır sorusunun cevabını vermeden önce bu dersi dil bilgisi ve anlam bilgisi olarak ikiye ayırabilirsiniz. Bu ayrım bizi doğru çalışmaya yönlendirecektir.

Okul dönemi boyunca tüm derslerinizde işinize yarayacak ders kitabı cevaplarını yanıtlamayı sürdürüyoruz. Eğer ilgili sayfanın cevaplarını göremiyorsanız bu sayfa muhtemelen çözülmemiştir. Bu durumda kısa bir süre sonra sitemizi yeniden ziyaret ediniz. Öğrencilerimize tavsiyemiz buradaki cevapları kitaplarına geçirmeden önce kendiniz yapıp burayı sadece kontrol amaçlı kullanmanızdır. Herkese okullarında başarılar diliyoruz.

Sayfanın Cevapları:

9. Sınıf  Meb Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 69 Cevabı

9. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Meb Yayınları 9. Ünite Invitations And Celebrations Sayfa 69 Soruları ve Cevapları 2017 – 2018

SORULAR

Read the announcements of the different celebrations and match them with the pictures.

Match the activities with the announcements.

1. It includes mask balls.
2. There is an extra activity if you pay for all.
3. You can try a ride in a boat here.
4. You don’t have to pay for this event.
5. It repeats every month.
6. There are performers from other countries.

Write an announcement for a celebration in your country.

DO YOU WANT TO JOIN  FESTIVAL?
IT’S TIME TO !
We meet
Time:
Place:
Fee:
Why don’t you ?

9. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 69 Cevabı Meb Yayınları Yeni Müfredat