Böyle Şaka Olur Mu Demeyin

Böyle şaka olur mu demeyin! Geçtiğimiz günlerde Adana'da öyle bir şaka yapıldı ki akıllara durgunluk veren cinsten. İşte haberin detayları;

Adana’da geçtiğimiz günlerde çok acı bir olay yaşandı. 15 yaşındaki O.P, şakalaştığını iddia ettiği arkadaşının sırtına 3 kebap şişi fırlattı.  Kebap şişleri arkadaşı Arif Ünlerin sırtından girip, kalbinden dışarı çıktı. Görenleri şok eden olay Adana'da yaşandı. Arif Ünler kaza sonucunda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak küçük bedeni bu sarsılmayı kaldıramadı. Ünler, hastanede yaşamını yitirdi. 

Olaya ilişkin alınan bilgiler kapsamında bu dramatik olay Adana'nın Çukurova ilçesi Yurt Mahallesi 71547 Sokak’ta cereyan etti. 15 Yaşındaki Arif Ünler, birlikte toplandığı arkadaşlarıyla apartmanlarının alt katında boş dükkanı oyun oynamak için seçti. Dükkanda mangal yapma fikri ortaya atıldı. Olaya şahit olan kişilerin söylemine bakılarak çocuklar burada mangal yaptı ve yedi. Mangal yenilirken Arif Ünler ile yine yaşıtı olan 15 yaşındaki O.P. şakalaşma içine girdi. Birbirlerine el şakası yapan arkadaşlardan O.P, Ünler’in sert bir el hareketiyle canını yakmasının üzerine sinirlendiği ve etrafta bulduğu 3 tane kebap şişlerini Ünlerin arkasından fırlattığı, şişlerden birinin sırtına isabet etmesiyle 15 yaşındaki genç çocuğun yere serildiği öğrenildi. Bir kebap şişi Arif Ünler'e isabet etti ve bu şiş Ünler'in sırtından girerek kalbinden çıktı.


Mangal için toplanan arkadaşlar olaydan çok etkilendi. Ağır yaralan Arif Ünler ise götürüldüğü hastanede hayatına veda etti. Olaya ilişkin çok yönlü araştırma sürdürülüyor. 

Yazılı Soruları ve Cevapları İçin Tıkla

Bütün Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları İçin Tıkla