Başbakan Erdoğan'a Sürpriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün ki programında Ankara Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin açılışı vardı. Erdoğan programa eşi Emine Erdoğan’la katılım sağladı.

Lisenin açılışı bugün öğlen saatlerinde gerçekleşti. Açılışa Taner Yıldız ve eşi de katılmışlardı. Onlar için bu okulun yeri daha ayrıydı. Çünkü küçük kızları Habibe Yıldız bu okulda öğrenimi sürdürmekteydi. Açılış kurdelesi kesildi ve konuşmalar yapıldı. Etkinliklerin sona ermesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Taner Yıldız’ın küçük kızıyla tanıştı ve bir süre sohbet etti. Ancak küçük Yıldız’ın Cumhurbaşkanına bir süprizi vardı. Yıldız, ellerine Recep Tayyip Erdoğan’ın ismini ve RTE kısaltmasını değişik şekillerde yazmıştı. Yıldız’ın ellerini gören Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan kısa bir şaşkınlık yaşadı. Yıldız’ın elini incelediler ve çok sevindiklerini dile getirdiler. Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Yıldız’ın elini öperek onu kucakladılar. Tören sonuna kadar küçük kızı yanından ayırmadılar. Taner Yıldız ise durumdan hoşnut bir şekilde kızını izledi.

Törende yaşanan bu renkli kareler basına da yansıdı. Böylelikle Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi açılışı eğlenceli anlara tanıklık etti.