8. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Tutku Yayınları Sayfa 86

Değerli öğrencilerimiz Tutku yayınları 8. Sınıf İngilizce ders kitabının tamamı sayfalarının cevapları sayfamızda yer almaya devam ediyor. Eğitim bireyin davranışlarında kendi yaşantısı yoluyla ve amaçlı olarak istenen değişiklikleri meydana getirme sürecidir. Birçok bilim dalının ihtiyaç duyduğu alanlardan biri olan Aradığınız kitabın ilgili sayfasının çözümleri aşağıda yer almaktadır. Eğer doğru sayfayı görmüyorsanız muhtemelen çözümü henüz yapılmamıştır. Genelde sevinç, üzüntü, kaygı, endişe gibi sorunlar da ne yazık ki sınava çalışacak olan kişinin hem motivasyonunu etkilemekte hem de sınav anında dikkat kaybı gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda kişinin tam olarak kendini derse verememesinin altında yatan belli başlı bir diğer sebeplerin arasında ise ortamda televizyonun açık olması, kalabalık insan topluluğu, gürültü, çocuk sesleri ders çalışmanıza etki eden sorunların başında yer alıyor. Bu soruna çözüm bulmak adına kendinize daha sessiz bir ortam bulmalı ve gözünüze çarpan her ne varsa odadan kaldırmalısınız.

Okul dönemi boyunca tüm derslerinizde işinize yarayacak ders kitabı cevaplarını yanıtlamayı sürdürüyoruz. Eğer ilgili sayfanın cevaplarını göremiyorsanız bu sayfa muhtemelen çözülmemiştir. Bu durumda kısa bir süre sonra sitemizi yeniden ziyaret ediniz. Öğrencilerimize tavsiyemiz buradaki cevapları kitaplarına geçirmeden önce kendiniz yapıp burayı sadece kontrol amaçlı kullanmanızdır. Herkese okullarında başarılar diliyoruz.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Tutku Yayınları İngilizce Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı 2017 – 2018 Yeni Müfredat

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Ders Kitabı Sayfa 86 Cevabı

Guess what Jenny Johnson and her mother, Mrs Amanda Johnson are talking about in the photo. Listen, read and find out.

JENNY
Ithink housework is a waste of time. I don’t mind doing the vacuuming or emptying the rubbish, but I really hate cleaning the bathroom and doing the washing-up. I have to clean the bathroom once a week, and I also have to do the washing-up every evening. It really gets on my nerves.
My brother, Marcus, doesn’t have to do very much at home. He posts mum’s letters and he waters the plants, but that’s not difficult. He sometimes has to help me clear the table and do the washing-up. But when we do the washing-up together, he just washes one or two cups and then he runs up to his room.

JENNY’S MOTHER
Idon’t mind doing all the cooking, the washing and the ironing, but I am certainly not going to do everything. When I want Jenny to do something, I sometimes have to ask her three or four times. She often just refuses or goes off in a huff. Her bedroom is very untidy. There are a lot of smells in there.
She says her brother, Marcus, doesn’t have to do much. Well, he’s younger than she is, so he only does small jobs. I worry about Jenny. What is she going to be like when she’s older and she’s got a place of her own?
I’m a working mother, and I expect my children to help in the house.

What do Jenny and Marcus have to do to help their mother? Make a list.

Yazılı Soruları ve Cevapları İçin Tıkla

Bütün Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları İçin Tıkla