8. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Tutku Yayınları Sayfa 38

Değerli öğrencilerimiz Tutku yayınları 8. Sınıf İngilizce çalışma kitabının tamamı sayfalarının cevapları sayfamızda yer almaya devam ediyor. Eğitim bireyin davranışlarında kendi yaşantısı yoluyla ve amaçlı olarak istenen değişiklikleri meydana getirme sürecidir. Birçok bilim dalının ihtiyaç duyduğu alanlardan biri olan Aradığınız kitabın ilgili sayfasının çözümleri aşağıda yer almaktadır. Eğer doğru sayfayı görmüyorsanız muhtemelen çözümü henüz yapılmamıştır. Bunun için derse katılmaktan çekinmeyin, sık sık düşüncelerinizi ifade edin.Bu yazıyı eğer sıkılmadan buraya kadar okuduysanız, bu işi profesyonel olarak yaklaşmaya gerçekten kararlısınız demektir. Üstelik öğrendiklerinizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyorsanız, işin yarısını hallettiniz demektir. Eğer bu konuda daha fazla öneri almak istiyorsanız buyrun buradan yakın.  Ayrıca gitmeden bir selam vermeyi unutmayın. (:

Okul dönemi boyunca tüm derslerinizde işinize yarayacak ders kitabı cevaplarını yanıtlamayı sürdürüyoruz. Eğer ilgili sayfanın cevaplarını göremiyorsanız bu sayfa muhtemelen çözülmemiştir. Bu durumda kısa bir süre sonra sitemizi yeniden ziyaret ediniz. Öğrencilerimize tavsiyemiz buradaki cevapları kitaplarına geçirmeden önce kendiniz yapıp burayı sadece kontrol amaçlı kullanmanızdır. Herkese okullarında başarılar diliyoruz.

Sayfanın Cevapları:

8. Sınıf Tutku Yayınları İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 38 Cevabı

8. Sınıf Tutku Yayıncılık İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 38 Cevabı

Read the dialogue and underline the correct phrases.
Jasmine : Did you ever go/Have you ever been to Egypt, Tom?
Tom : Yes. I went/has been there last year.
Jasmine : What did you do/have you done there?
Tom : Lots of amazing things. We visited/We’ve visited the Pyramids, and we rode/we’ve ridden camels. Did you ever do/Have you ever done that?
Jasmine : No! But I’ve ridden/1 rode an elephant. That was in India.
Tom : Really? When did you go/have you been to India?
Jasmine : Two years ago. The elephant ride was/has been a bit uncomfortable, but fun.
Tom : Yes, my camel ride was the same!

Imagine you are on an adventure holiday. Write a letter to your best friend. Think of some activities and use the notes below to help you.

Yazılı Soruları ve Cevapları İçin Tıkla

Bütün Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları İçin Tıkla